Rumah / Produk / Aksesori / Mesin tanpa wayar ekonomi lain / KPQ-CAC21 pemampat udara tanpa wayar
Hebat
KPQ-CAC21 pemampat udara tanpa wayar
Kit termasuk:
Hos udara tinggi 3m tinggi
5 set penyesuai muncung
Bateri & Pengecas (dijual secara berasingan di beberapa pasaran)
hubungi
Penerangan
Parameter
Hubungi kami
Pemampat udara tanpa wayar KPQ-CAC21 merevolusikan kuasa udara mudah alih dengan prestasi perindustrian dalam pakej yang kompak dan tanpa wayar. Direka untuk kontraktor, juruteknik automotif, dan profesional tempat kerja, sistem 21V ini menyampaikan bekalan udara profesional yang benar di mana sahaja kerja anda membawa anda.
Spesifikasi Teknikal:
Kuasa: 21V lithium-ion (pilihan 3.0Ah/4.0Ah)
Tekanan maksimum: 150 psi (10.3 bar)
Penghantaran Udara: 30L/min (1.06 cfm)
Tahap Kebisingan: <85db (Operasi Tenang)
Kapasiti Tangki: 2L (Bersepadu)
Ciri-ciri gred profesional:
✓ Pam bebas minyak-Operasi bebas penyelenggaraan dengan jangka hayat 2000 jam
✓ Kawalan tekanan digital - ketepatan ± 1 psi dengan auto -shutoff
✓ Mod Kuasa Dual - Standard (30L/Min) dan Turbo (40L/Min Boost)
✓ Runtime sepanjang hari - sehingga 45 minit berterusan pada 90psi (bateri 4.0ah)
Kelebihan Prestasi:
• inflasi 50% lebih cepat daripada unit tanpa wayar yang bersaing