Rumah / Produk / Aksesori / Mesin tanpa wayar ekonomi lain / KPQ-BMC-125 pemotong marmar tanpa berus
Hebat
KPQ-BMC-125 pemotong marmar tanpa berus
Apa yang disertakan:
Blade berlian rim 125mm berterusan
Penyesuai makanan air
Panduan sudut
Hex Key Set
hubungi
Model:
Jenama:
KPQ
Penerangan
Parameter
Hubungi kami
Spesifikasi Teknikal:
Sistem Kuasa: 21V Motor Berus (Pilihan 3.0Ah/4.0Ah)
Kelajuan tanpa beban: 5,000 rpm
Diameter Blade: 125mm (5 ")
Kapasiti pemotongan:
90 ° Potong: 41.5mm
45 ° Potong: 30mm
Pelarasan Bevel: 0-45 ° dengan perhentian positif
Ciri Profesional:
✓ Sistem makanan air yang serasi dengan botol air standard
✓ Panduan laser untuk penjajaran pemotongan ketepatan
✓ Suis suis habuk untuk operasi persekitaran basah
✓ Kawalan kelajuan elektronik mengekalkan rpm di bawah beban
Kelebihan Prestasi:
• 50% pemotongan lebih cepat daripada model kord konvensional
• Sistem pengurangan getaran untuk pemotongan bersih
• Penarafan tugas berterusan untuk beban kerja profesional
• Penyesuai pisau sejagat sesuai dengan semua bilah batu 125mm standard