Rumah / Produk / Aksesori / Mesin tanpa wayar ekonomi lain / KPQ-BCS-185 SAW Pekeliling Berus
Hebat
KPQ-BCS-185 SAW Pekeliling Berus
Apa yang disertakan:
185mm 24t carbide-tiped pisau
Hex Wrench
Panduan selari
Kes berat
hubungi
Model:
Jenama:
KPQ
Sebelumnya:
KPQ-BRS21 SAW REMBALI
Penerangan
Parameter
Hubungi kami
Spesifikasi Teknikal:
Sistem Kuasa: 21V Motor Berus (Pilihan 3.0Ah/4.0Ah)
Kelajuan tanpa beban: 4,800 rpm
Diameter Blade: 185mm (7-1/4 ")
Kapasiti pemotongan:
90 ° Potong: 55mm
45 ° Potong: 40mm
Kapasiti Bevel: 0-50 ° dengan perhentian positif
Ciri Profesional:
✓ Pemotongan berpandu laser untuk ketepatan ketepatan
✓ Brek elektrik berhenti bilah dalam <2 saat
✓ Pelabuhan pengekstrakan habuk dengan pelarasan 360 °
✓ Rafter cangkuk untuk simpanan yang mudah
Kelebihan Prestasi:
• 30% lebih banyak kuasa pemotongan daripada model kord yang setanding
• Runtime Extended - 300 potongan dalam kayu 2x4 (bateri 4.0Ah)
• Lampu kerja Dual LED untuk penglihatan yang sempurna
• Pengawal semua logam untuk ketahanan maksimum
Aplikasi Perindustrian:
Rangka dan dek
Papan lapis dan pemotongan OSB
Bumbung dan berpihak
Kerja konkrit
Projek pengubahsuaian
Ciri ketahanan:
Kasut aloi magnesium
Perumahan gear bertetulang
Motor yang dimeteraikan debu
Perlindungan beban
Reka bentuk ergonomik:
Zon Cengkaman Slim (55mm)