Rumah / Produk / Aksesori / Mesin tanpa wayar ekonomi lain / KPQ-CSG21 Pengisar lurus tanpa wayar
Hebat
KPQ-CSG21 Pengisar lurus tanpa wayar
Apa yang disertakan:
13mm Collet dan Perengkuh
Pemegang sampingan
Membawa kes
hubungi
Model:
Jenama:
KPQ
Seterusnya:
KPQ-CSS21 SABER TANPA
Penerangan
Parameter
Hubungi kami
Spesifikasi Teknikal:
Sistem Kuasa: 21V Lithium-Ion (pilihan 3.0Ah/4.0Ah)
Kelajuan tanpa beban: 25,000 rpm
Saiz Collet: 13mm (1/2 ")
Max Torque: 8.5 nm
Kunci Spindle: Ya (perubahan bit bebas alat)
Ciri Profesional:
✓ Teknologi Motor Berus untuk Kehidupan Lebih Lama dan Kekuatan Konsisten
✓ Pencetus kelajuan berubah dengan pemilihan pra-kelajuan
✓ Perlindungan anti-sangkar untuk keselamatan yang dipertingkatkan
✓ Sistem galas dua untuk getaran yang dikurangkan
Kelebihan Prestasi:
• 30% lebih banyak kuasa daripada model tanpa wayar yang setanding
• Penarafan tugas berterusan untuk kegunaan berpanjangan
• Sistem Collet perubahan cepat untuk operasi yang cekap
• Sesuai dengan semua burr 13mm standard dan bit pengisaran
Aplikasi Perindustrian:
Pembersihan dan penyediaan jahitan kimpalan
Pengisaran permukaan logam
Casting Finishing
Kerja deburring dan kelebihan
Pemulihan automotif
Ciri ketahanan:
Perumahan gear aluminium palsu
Switchgear habuk
Spindle keluli bertetulang
Perlindungan beban
Reka bentuk ergonomik:
Diameter badan 50mm langsing