Rumah / Produk / Aksesori / Mesin tanpa wayar ekonomi lain / KPQ-CSS21 SABER TANPA
Hebat
KPQ-CSS21 SABER TANPA
Apa yang disertakan:
2 bilah pemotongan kayu premium
Bilah pemotongan logam
Kunci hex dan membawa kes
hubungi
Model:
Jenama:
KPQ
Seterusnya:
KPQ-BRS21 SAW REMBALI
Penerangan
Parameter
Hubungi kami
Spesifikasi Teknikal:
Sistem Kuasa: 21V Lithium-Ion (pilihan 1.5Ah/2.0Ah)
Kelajuan tanpa beban: 3,000 rpm
Panjang bilah: 300mm (12 ")
Kapasiti pemotongan maksimum:
Kayu: 50mm
Logam: 10mm (keluli)
PVC: 65mm
Panjang strok: 32mm
Ciri Profesional:
✓ Teknologi Motor Berus untuk Runtime dan Kekuatan yang Lebih Lama
✓ Perubahan bilah bebas alat dengan lekuk automatik
✓ Tindakan pendulum 4 peringkat untuk prestasi pemotongan yang dioptimumkan
✓ Kasut laras dengan tanda skala
Kelebihan Prestasi:
• 40% pemotongan lebih cepat daripada gergaji reciprocating standard