Rumah / Produk / Aksesori / Mesin tanpa wayar ekonomi lain / KPQ-BRS21 SAW REMBALI
Hebat
KPQ-BRS21 SAW REMBALI
Apa yang disertakan:
2 bilah bi-metal premium
Kunci Hex
Kes yang dibawa tugas berat
hubungi
Model:
Jenama:
KPQ
Sebelumnya:
KPQ-CSS21 SABER TANPA
Penerangan
Parameter
Hubungi kami
Spesifikasi Teknikal:
Sistem Kuasa: 21V Lithium-Ion (pilihan 3.0Ah/4.0Ah)
Kelajuan berubah-ubah: 0-3,100 rpm (kawalan elektronik)
Panjang strok: 34mm (1-1/4 ")
Kapasiti pemotongan maksimum:
Kayu: 130mm
Logam: 10mm (keluli)
Cast Iron: 20mm
Jenis Bilah: Standard 110mm (4-3/8 ") Bilah Saw Reciprocating
Ciri Profesional:
✓ Motor tanpa berus - 40% lebih cekap daripada motor yang disikat
✓ Tindakan orbit 4 peringkat - agresif pemotongan laras
✓ Perubahan bilah bebas alat-Sistem chuck pelepasan cepat
✓ Teknologi anti -getaran - mengurangkan keletihan pengguna sebanyak 60%
Kelebihan Prestasi:
• Runtime 50% lebih lama daripada model bersaing